تور چین

معبد بهشت

معبد بهشت به عنوان یک معبد تائوئیست در نظر گرفته شده است اگر چه در بهشت چینی قبل از تاریخ تائویسم عبادت بوده است. معبد از سال ۱۴۰۶ تا سال ۱۴۲۰ در زمان سلطنت یونگلو ساخته شد که او نیز مسئول ساخت و ساز شهر ممنوعه در پکن بود. نه فقط یک چشم زیبا، معبد همچنین توسط یک پارک عمومی گسترده محبوب با ساکنان محلی در حال تمرین تای چی در صبح و در تعطیلات آخر هفته احاطه شده است.

معبد بهشت که در جنوبی‌ترین قسمت پکن ساخته شده، بیش از 500 سال قدمت دارد. معبد بهشت در دوران امپراطوری سلسله‌های مینگ و چینگ و به منظور پرستش آسمان ساخته شد. این معبد که مخصوص مراسم قربانی کردن بوده، امروزه یکی از بزرگ‌ترین و سالم‌ترین آثار تاریخی به‌جا مانده از آن دوران در چین به حساب می‌آید. [تور چین]

معبد بهشت يكي از نقاط ديدني پكن تور چین به شمار مي رود. اين بنا كه بسيار بزرگ تر از شهر ممنوعه و كوچك تر از قصر تابستاني است، 2،700،000 متر مربع مساحت دارد و در سال 1420 در دوران سلسله مينگ به منظور قرباني كردن براي خدا ساخته شد. از آن جايي كه امپراتوران چين خود را فرزند خدا مي دانستند جرات نمي كردند كه محل اقامت خود يعني شهر ممنوعه را بزرگ تر از اقامتگاه خدا بسازند. در بيرون يكي از دروازه ها با نام IMPERIAL VAULT سه سنگ انعكاس قرار گرفته است. 

ایدئولوژی طراحی معبد بهشت، اشاره‌ای به وسعت زمین و آسمان است. محوطه درونی ساختمان در شرق محور شمال-جنوب از محوطه بیرونی واقع شده است. محراب مدور و تالار عبادت برداشت محصول نیز در شرق محور محوطه درونی قرار دارند. این طراحی باعث شده که قسمت غربی معبد وسیع‌تر به نظر برسد.

يكي ديگر از جاهاي ديدني و مشهور بنا، ديوار انعكاس نام دارد كه ويژگي هاي خاصي دارد. محيط اين ديوار 193 متر است. اگر شما و دوستتان در دو طرف پاي ديوار بايستيد و كلمه اي را بر زبان بياوريد ديگري به وضوح آن را خواهد شنيد. اين پديده از تئوري امواج صدا استفاده مي كند.  [تور چین]

آژانس مسیر سبز

تور چین

02188975051

02188993012

 

خیابان فاطمی - روبروی سازمان آب - شماره 187 - طبقه سوم - واحد 6

 

تور چین | رزرو تور چین | تور چین 96 | تور چین تابستان | هتل چین | تور گوانجو | نمایشگاه گوانجو | ویزای چین

طراحی سایت و بهینه سازی سایت : آریا سافت